decoupage
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
decoupage

all4hobby
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET

Go down 
+29
lullaby
Eliza
Vendela
crnogorka
mare
pipistrela
mnatasa
kami
Jazz
Wendy
BlonDee
jassi
ivana
maja
anči
jacy
malena
LanaZG
lubav
Alma
spring
Biba
lilian
oliva
lucija
vanja
lula
bubirubi
hana
33 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 17 ... 32  Next
Autor/icaPoruka
maja

maja


Broj postova : 1664
Join date : 31.07.2009
Age : 42

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 3 Icon_minitimeuto ruj 29, 2009 11:51 pm

sve je to tako predivno cure...najbolje da napravite web prijenos otvorenja a i dalje sa druženjima...svi stavimo web kamere i viva decoupage.... e100
ako mislite da vam ja mogu nešto uletit vičite!!!
[Vrh] Go down
ivana

ivana


Broj postova : 1403
Join date : 18.08.2009
Age : 45
Lokacija : Medulin

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 3 Icon_minitimesri ruj 30, 2009 1:07 am

ajme cureee baš se veselim s vama p015 !!!! i krivo mi...istovremeno što ste daleko... razmišljate o kakvim podružnicama kćerima ? Very Happy
[Vrh] Go down
lilian

lilian


Broj postova : 1335
Join date : 29.07.2009
Age : 51
Lokacija : Novi Sad

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 3 Icon_minitimesri ruj 30, 2009 1:22 am

lucija je napisao/la:
hana, uopće nisam ni razmišljala o tome dok ti nisi rekla - zašla sam u zadnje tromjesečje. flower
Super za policu da vam se uklapa. Izvrsna je za urediti ju, jedva čekam da vidim što si zamislila s njome.
A što se tiče jastučića.. Cure, šivaća mašina mi je prva ljubav, čak i ispred salvetica..
Tako da sam ovdje za te sitnice. Vi mackajte, ja ću šivati.

E super... mene zanima recimo bil se ti dala u posao da shijesh one male vrecice (od kakvog vec treba da budu materijala) za lavandu...
Neko je to od cura ovde vec radio, ali sam zaboravila ko...
Dakle, izrachunaj i prerachunaj i baci nam cene da vidimo:)

I sorry ako nije tema za ovde izbrisacu se..ili me premestite..
[Vrh] Go down
lucija

lucija


Broj postova : 335
Join date : 26.08.2009
Age : 44
Lokacija : Zagreb

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 3 Icon_minitimesri ruj 30, 2009 9:24 am

Lilian, ja sam prije ljeta prodala saari i branki nekoliko onih platnenih vrećica od žutice. Šivala sam i sebi pa mi je bilo viška.
Rado ću sašiti one vrećice za lavandu, samo mi reci kolike trebaju biti dimenzije. To nije skupo jer se šiva od žutice, a ona je 15 kuna metar.
[Vrh] Go down
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 3 Icon_minitimesri ruj 30, 2009 9:25 am

orca je napisao/la:
sve je to tako predivno cure...najbolje da napravite web prijenos otvorenja a i dalje sa druženjima...svi stavimo web kamere i viva decoupage.... e100
ako mislite da vam ja mogu nešto uletit vičite!!!

Naravano da možeš...kad buš dolazila u ZG ( btw. povedi Wegu i Leonardu ) i obavezno nam najavi da se okupimo na kavi lol!
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 3 Icon_minitimesri ruj 30, 2009 9:28 am

lucija je napisao/la:
hana, uopće nisam ni razmišljala o tome dok ti nisi rekla - zašla sam u zadnje tromjesečje. flower
Super za policu da vam se uklapa. Izvrsna je za urediti ju, jedva čekam da vidim što si zamislila s njome.
A što se tiče jastučića.. Cure, šivaća mašina mi je prva ljubav, čak i ispred salvetica..
Tako da sam ovdje za te sitnice. Vi mackajte, ja ću šivati.

Lucija, koliko bi trebalo materijala za jastućiće, cca one veličine koje smo radile u DUT-u?
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
bubirubi

bubirubi


Broj postova : 1960
Join date : 29.07.2009
Age : 54
Lokacija : Koprivnica

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 3 Icon_minitimesri ruj 30, 2009 9:29 am

a gdje nestade slika stolčeka?? Shocked
[Vrh] Go down
lucija

lucija


Broj postova : 335
Join date : 26.08.2009
Age : 44
Lokacija : Zagreb

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 3 Icon_minitimesri ruj 30, 2009 9:31 am

One iz DUTa su 40x40. Znači za takvu jastučnicu bi trebalo pola metra i još ostane polovica druge jastučnice. Kak sam super objasnila.
Jednostavnije, iz jednog metra izađu tri gotove jastučnice.
[Vrh] Go down
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 3 Icon_minitimesri ruj 30, 2009 9:42 am

lucija je napisao/la:
One iz DUTa su 40x40. Znači za takvu jastučnicu bi trebalo pola metra i još ostane polovica druge jastučnice. Kak sam super objasnila.
Jednostavnije, iz jednog metra izađu tri gotove jastučnice.

Pa to je bagatela Shocked ....ajme...koliko novih mogućnosti lol!


Mislim da bumo te Lucija angažirali..naravano, ako ti Tončica još dozvoljava sjedenje flower
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 3 Icon_minitimesri ruj 30, 2009 9:42 am

bubirubi je napisao/la:
a gdje nestade slika stolčeka?? Shocked

Kak to misliš? scratch Pa na 3. str. Very Happy
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 3 Icon_minitimesri ruj 30, 2009 10:00 am

Naša turbo Jassi ponudila nam je gotove zavjese od žutice i ogromni stolnjak ...

Zamislite nas kak sjedimo oko tog stolnjaka i svaka na svom komadiću platna dekupira.....ti bokca..to bi bila prava rapsodija dekupaža.... lol!
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
jassi

jassi


Broj postova : 315
Join date : 29.07.2009
Age : 54
Lokacija : zagreb

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 3 Icon_minitimesri ruj 30, 2009 10:04 am

hehehehr....to hanek....sad nema uzmaka...ja bum se legl ana stoljnak...moja je sredina...hiihihiihi
daklem izvolis doc i kopati po supi s menom..lalalalalalalalalalalalalalalalaaaaaaa
[Vrh] Go down
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 3 Icon_minitimesri ruj 30, 2009 10:06 am

Hvala svim curama koje su mi se javile na pp i ponudile svoju pomoć.

Nije bitno dal se nudi ormar, setovi kisteva ili pomoć kod šivanja ili dekupiranja....bitna je pažnja....i zato vam cure puno hvala toyou

Uostalom, kako je to naša draga Lula rekla, to će biti NAŠE malo mjesto pod suncem e100 p015
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
BlonDee

BlonDee


Broj postova : 126
Join date : 17.09.2009
Age : 47
Lokacija : na ledu

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 3 Icon_minitimesri ruj 30, 2009 11:44 am

ajme pa ja sam ovo tek sada vidjela....ajmeeee Smile

svaka vam cast

SVAKA CAST!!!

idem sada procitati sve od pocetka

bounce bounce bounce Very Happy bounce bounce bounce
[Vrh] Go down
BlonDee

BlonDee


Broj postova : 126
Join date : 17.09.2009
Age : 47
Lokacija : na ledu

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 3 Icon_minitimesri ruj 30, 2009 11:56 am

ajme pa ovo je prekrasno sunny

ako bilo sto mogu pomoci, javite mi...ako stvarno namjeravate osnovati udrugu mogu vam barem papirnato pomoci buduci da radim/vodim jednu udrugu vec 9 godina Wink

za sve ostalo vicite molim vas...zelim vam pomoci..i da, pecem slatko, slano...sto god treba flower
[Vrh] Go down
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 3 Icon_minitimesri ruj 30, 2009 11:59 am

spring je napisao/la:
I mene debelu primate?
Baš se veselim.....

Za vas tri trudnice, koje, čini mi se, imate sve jedna za drugom termine Very Happy, nabavit ćemo i nekakav damski otoman da se možete izvaliti sa svojim slatkim bušicama s024

Btw, a mogla bi i Lani i meni poslužiti kad nam se ne bu dalo ići domeka lol!
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
lula

lula


Broj postova : 2865
Join date : 09.08.2009
Age : 52
Lokacija : Zagreb

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 3 Icon_minitimesri ruj 30, 2009 1:04 pm

Pazi da nebude prelijepo tamo jer kak mi se čini nitko više nebude htio ići doma.... I love you
[Vrh] Go down
malena

malena


Broj postova : 845
Join date : 29.07.2009
Age : 45
Lokacija : Tuzla

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 3 Icon_minitimesri ruj 30, 2009 1:35 pm

lula je napisao/la:
Pazi da nebude prelijepo tamo jer kak mi se čini nitko više nebude htio ići doma.... I love you

haha, ja pogotovo kad vam dođem u posjetu

PS jel ima kupatilo?
[Vrh] Go down
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 3 Icon_minitimesri ruj 30, 2009 2:04 pm

malena je napisao/la:
lula je napisao/la:
Pazi da nebude prelijepo tamo jer kak mi se čini nitko više nebude htio ići doma.... I love you

haha, ja pogotovo kad vam dođem u posjetu

PS jel ima kupatilo?

Ima, al na galeriji gdje živi Lanin bivši lol!
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
BlonDee

BlonDee


Broj postova : 126
Join date : 17.09.2009
Age : 47
Lokacija : na ledu

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 3 Icon_minitimesri ruj 30, 2009 2:06 pm

a mene ne primate? Sad
[Vrh] Go down
lucija

lucija


Broj postova : 335
Join date : 26.08.2009
Age : 44
Lokacija : Zagreb

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 3 Icon_minitimesri ruj 30, 2009 3:17 pm

hana je napisao/la:
lucija je napisao/la:
One iz DUTa su 40x40. Znači za takvu jastučnicu bi trebalo pola metra i još ostane polovica druge jastučnice. Kak sam super objasnila.
Jednostavnije, iz jednog metra izađu tri gotove jastučnice.

Pa to je bagatela Shocked ....ajme...koliko novih mogućnosti lol!


Mislim da bumo te Lucija angažirali..naravano, ako ti Tončica još dozvoljava sjedenje flower

Otvorena sam za suradnju, ionako u sloodno vrijeme ili nešto šivam ili nešto lijepim.
Ja sam od žutice radila, osim jastučnica, platnene vrećice, a sad me lilian moli da napravim vrećice za lavandu, to mi se isto čini kao super ideja.
Plan mi je napraviti i zavjese za kuhinju, jedino još nisam našla adekvatnu salvetu.

BTW, gdje se može kupiti lavanda za napuniti te vrećice?
[Vrh] Go down
BlonDee

BlonDee


Broj postova : 126
Join date : 17.09.2009
Age : 47
Lokacija : na ledu

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 3 Icon_minitimesri ruj 30, 2009 3:24 pm

ne znam gdje ima po ducanima (mislim na ima aromatica), ali vrlo cesto vidim da ju prodaju na placu, konkretno ja sam vidjela na tresnjevackom
cijenu ne znam nazalost
[Vrh] Go down
lucija

lucija


Broj postova : 335
Join date : 26.08.2009
Age : 44
Lokacija : Zagreb

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 3 Icon_minitimesri ruj 30, 2009 3:36 pm

Hvala Blondee, pogledati ću sutra na Dolcu.

Valjda me hana ne bu ukokala koliko joj uzurpiram topic afro
[Vrh] Go down
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 3 Icon_minitimesri ruj 30, 2009 4:13 pm

BlonDee je napisao/la:
a mene ne primate? Sad

Zakaj to misliš?

Pa tek moramo osnovati udrugu.. Rolling Eyes ..
Kao kaj sam već rekal, sve curke koje budu htjele, moći će se učaniti u udrugu i kao članice imati pogodnosti...tipa: niža cijena tečaja, niža cijena repromaterijala jer namjeravamo sklopiti ugovore sa nekim od glavnih nabavljača boja i sl. potrepština za naš hobby....ali kao što rekoh, više o tome kad bude vrijeme za to Wink


Zadnja promjena: hana; sri ruj 30, 2009 4:18 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 3 Icon_minitimesri ruj 30, 2009 4:15 pm

lucija je napisao/la:
Hvala Blondee, pogledati ću sutra na Dolcu.

Valjda me hana ne bu ukokala koliko joj uzurpiram topic afro

Mislim da je već malo kasno za realizaciju te ideje. Rolling Eyes ...osobno sam već odavno pobrala svoju lavandu iz vrta....ali, ako mislite da je to joj aktualno...samo naprijed.... lol!
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
Sponsored content





KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET
[Vrh] 
Stranica 3 / 32.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 17 ... 32  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
decoupage :: Razno :: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET-
Forum(o)Bir: