decoupage
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
decoupage

all4hobby
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET

Go down 
+29
lullaby
Eliza
Vendela
crnogorka
mare
pipistrela
mnatasa
kami
Jazz
Wendy
BlonDee
jassi
ivana
maja
anči
jacy
malena
LanaZG
lubav
Alma
spring
Biba
lilian
oliva
lucija
vanja
lula
bubirubi
hana
33 posters
Go to page : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 25 ... 32  Next
Autor/icaPoruka
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 19 Icon_minitimepet kol 13, 2010 9:40 am

Znala sam..... afro
Točno sam si tak nekak i zamišljala tvoju reakciju kad vidiš da bu možda i Kami došla s nama lol!
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
kami




Broj postova : 972
Join date : 18.11.2009
Age : 37
Lokacija : Zagreb

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 19 Icon_minitimepet kol 13, 2010 9:44 am

majo, ajme veselja Shocked bounce KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 19 LoveshowerKREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 19 Hapydancsmil
Kaj ti ne znaš da je k.u.suncokret = kami u suncokretu u šifriranoj verziji lol!
Ja sam sanjarila da me udomiš na 3 dana i hraniš me istarskim delicijama, ali ne brini - ne volim tartufe hahaha
[Vrh] Go down
maja

maja


Broj postova : 1664
Join date : 31.07.2009
Age : 42

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 19 Icon_minitimepet kol 13, 2010 9:48 am

a teško tebe nahranit majke ti...imaš 5 kila...nažalost ja živim sa starcima i oni nisu baš otvoreni za moje pansionske misli al raspitat ću se svakako da ti nađemo nešto u najgorem slučaju jako povoljno...
[Vrh] Go down
kami




Broj postova : 972
Join date : 18.11.2009
Age : 37
Lokacija : Zagreb

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 19 Icon_minitimepet kol 13, 2010 9:50 am

Ja sam se šalila da bi ti se udomila Embarassed
A ovo za jedenje bi se prevarila, ujutro mogu 5 put doručkovati, ali od predvečer mi padne apetit...
[Vrh] Go down
maja

maja


Broj postova : 1664
Join date : 31.07.2009
Age : 42

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 19 Icon_minitimepet kol 13, 2010 9:59 am

u totalnoj sam ekstazi I love you I love you I love you
[Vrh] Go down
maja

maja


Broj postova : 1664
Join date : 31.07.2009
Age : 42

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 19 Icon_minitimepet kol 13, 2010 10:01 am

dobro draga, počet ću razmišljat o istarskim kolačima...ić kod tete i none na prezentacije i radionice pa degustacije cheers bit ću spremna...

a da mogu odmah bi te udomila...bez šale I love you
[Vrh] Go down
maja

maja


Broj postova : 1664
Join date : 31.07.2009
Age : 42

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 19 Icon_minitimepet kol 13, 2010 10:03 am

još da mi kažete da će i oliva doć morat ću zvat dečka da me reanimira Razz
[Vrh] Go down
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 19 Icon_minitimepet kol 13, 2010 10:10 am

maja je napisao/la:
još da mi kažete da će i oliva doć morat ću zvat dečka da me reanimira Razz

A kaj misliš zakaj sam danas pozvala Kami i Olivu na kavicu? Wink lol!
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 19 Icon_minitimepet kol 13, 2010 10:11 am

kami je napisao/la:

A ovo za jedenje bi se prevarila, ujutro mogu 5 put doručkovati, ali od predvečer mi padne apetit...

Zato i jesi tak vitka...a kod mene je obrnuta situacija....ja sam ko vampir....operiram po frižideru samo kad padne mrak lol!
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
maja

maja


Broj postova : 1664
Join date : 31.07.2009
Age : 42

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 19 Icon_minitimepet kol 13, 2010 10:14 am

ok...zovem dečka Razz

ja sam isto vampir KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 19 91

imam ideju...pišem ti pp...
[Vrh] Go down
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 19 Icon_minitimepet kol 13, 2010 10:14 am

maja je napisao/la:
..... al raspitat ću se svakako da ti nađemo nešto u najgorem slučaju jako povoljno...

Najozbiljnije, ako ti nije problem, i ako stigneš, daj nam se malo raspitaj za neki smještaj u blizini HMF, za cca 4-5 osoba Wink
Mislim da se situacija znatno promijenila od kad planiramo doći u ovolikom broju jer Leo mi je ponudila smještaj za nas dvije....ali s obzirom da ćemo tulumariti svaki dan....bolje da smo što bliže izložbenoim prostoru jer tko bu nas onako mamurne dovezao iz Novigrada....sigurno ne Lula na n010
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 19 Icon_minitimepet kol 13, 2010 10:18 am

maja je napisao/la:


imam ideju...pišem ti pp...

...Kaj imaš šator?
Pa da mogle bi spavati i na plaži lol!
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
maja

maja


Broj postova : 1664
Join date : 31.07.2009
Age : 42

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 19 Icon_minitimepet kol 13, 2010 10:22 am

kako ste spaljene...al stvarno...bit će hladno tada...npr. prošle godine je full zahladilo baš za HMF...ona naša poznata burica...morska... I love you
[Vrh] Go down
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 19 Icon_minitimepet kol 13, 2010 10:45 am

hana je napisao/la:
CURKE,

tko sam happy da ne mogu čekati jutro KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 19 Yattasmiley

Ovog trena mi se javila organizatorica HMF i predsjednica Udruge Razvoj, Lela Blekić, i potvrdila nam sudjelovanje KUS-a na HMF
KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 19 Hapydancsmil KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 19 Fiesta KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 19 Cheerleader

Još jednom ponavljam vrlo važnu obavijest....jer znam da će biti onih koji neće vidjeti moj prvi post Cool lol!
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
oliva

oliva


Broj postova : 1374
Join date : 10.08.2009
Age : 68
Lokacija : tu i tamo

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 19 Icon_minitimepet kol 13, 2010 12:30 pm

Izvještavam svekoliko pučanstvo da sam u vrijeme HMF-a na berbi maslina!A prioriteti se znaju!
D.može odahnuti,draga će mu ostati živa i bez reanimacije,iako mi je žao ne vidjeti maju i ostale curke.
[Vrh] Go down
kami




Broj postova : 972
Join date : 18.11.2009
Age : 37
Lokacija : Zagreb

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 19 Icon_minitimepet kol 13, 2010 12:39 pm

Masline se beru taman kad krene prohladno vrijeme tad Sad/Smile Kvalitetan prioritet, ne može maslina ostati neobrana kod Olive,
ali drago mi je da ćemo se upoznati u roku keks KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 19 Bighug
[Vrh] Go down
maja

maja


Broj postova : 1664
Join date : 31.07.2009
Age : 42

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 19 Icon_minitimepet kol 13, 2010 1:09 pm

ok..ok..olive olivi moraju bit prioritet ali da mi je žao je...bachin
[Vrh] Go down
ivana

ivana


Broj postova : 1403
Join date : 18.08.2009
Age : 45
Lokacija : Medulin

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 19 Icon_minitimepet kol 13, 2010 9:53 pm

ma ja jedva čekam taj hmf bounce !!!!!! cheers bounce

i da...kod mene ovako stvari stoje...ja nemam kod sebe mjesta...osim jedno kreveta za jednu osobu...kojeg bi mogla srediti u matijinoj sobi. moja mama ima slobodan jedan bračni krevet u konobi...znači, nevezano s njenim stanom...i jedan u svom stanu...ali, moram je pitati što kako i kud...znate što joj se zdesilo, pa moram vidjeti...uglavnom, javim vam!!

koji hmf jeeeeeeee bounce
[Vrh] Go down
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 19 Icon_minitimepet kol 13, 2010 11:46 pm

Curke moje drage...i ja se toliko veselim ovom hmf.....e100

I da, još jedna PREDIVNA VIJEST cheers

Naša draga sun - kami pridružila se imenom i duhom suncookretalicama KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 19 Grouphugg


KUS ( Kami u suncokretu )KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 19 Flowerysmile
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 19 Icon_minitimepet kol 13, 2010 11:56 pm

ivana je napisao/la:
ma ja jedva čekam taj hmf bounce !!!!!! cheers bounce

i da...kod mene ovako stvari stoje...ja nemam kod sebe mjesta...osim jedno kreveta za jednu osobu...kojeg bi mogla srediti u matijinoj sobi. moja mama ima slobodan jedan bračni krevet u konobi...znači, nevezano s njenim stanom...i jedan u svom stanu...ali, moram je pitati što kako i kud...znate što joj se zdesilo, pa moram vidjeti...uglavnom, javim vam!!

koji hmf jeeeeeeee bounce

Hvala ti draga kaj misliš na nas f025

Ne bi željele nikome biti na teret. Puno bi nam značilo da nam pomognete pronaći neki jeftiniji smještaj....u biti, samo za prespavat jer ionako ćemo po cijele dane biti na HMF....a poslije ...tko zna KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 19 Martinismiley KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 19 Martinismiley KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 19 Rockf KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 19 Yattasmiley
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
zac




Broj postova : 191
Join date : 14.08.2010

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 19 Icon_minitimened kol 15, 2010 11:18 pm

Curke strašne ste!! Baš vam zavidim kaj se ne bum družila na HMF sa vama.
Ovdje pojačanje sa zapadne strane Zgb županije. Kao nedavni član udruge veselim se predstavljanju naše udruge posebno na području Samobora i okolice.
zac = dani99, stara forumašica uspješno zaražena sa decoupageom, ali potrebna mi je nadogradnja i savjeti.
Kad bu prva kava u Zg javite mi da znam na vrijeme!!!!!!!
[Vrh] Go down
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 19 Icon_minitimepet kol 20, 2010 1:01 am

Prva kava KUS-a se planira odmah nakon Renesansnog festivala....svi članovi će dobiti obavijest putem maila, ali i ovdje, u našem topicu toyou
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
maja

maja


Broj postova : 1664
Join date : 31.07.2009
Age : 42

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 19 Icon_minitimepet kol 20, 2010 11:25 am

a da si mi sredimo neki Skype? bounce
[Vrh] Go down
kami




Broj postova : 972
Join date : 18.11.2009
Age : 37
Lokacija : Zagreb

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 19 Icon_minitimepet kol 20, 2010 11:40 am

Video-konferencijska kavica za one koji su fizički predaleko cheers
Nego, hana, baš me zanima jeL kavica baš tik tik tik nakon Renesansnog Embarassed
I imam super ideja za HMF za svoj kreativni dio pa otom-potom...
[Vrh] Go down
hana

hana


Broj postova : 2623
Join date : 28.07.2009
Age : 59
Lokacija : Zagreb - Sveta Klara

KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 19 Icon_minitimepet kol 20, 2010 3:06 pm

Ma dogovorit ćemo se...pa žene smo-...nismo muškarci lol!
Nisam ni sumnjala da ti nećeš imati tonu ideja za radionice s024
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/jadranka.culovic
Sponsored content





KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET   KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET - Page 19 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET
[Vrh] 
Stranica 19 / 32.Go to page : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 25 ... 32  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
decoupage :: Razno :: KREATIVNA UDRUGA SUNCOKRET-
Forum(o)Bir: